بازگشت کالا ,

menuordersearch
bukankala.com
(1)
(0)

بازگشت کالا


هر گونه کالای معیوب یا اشتباه باید حداکثر ظرف مدت یک روز توسط مشتری به بوکان کالا اطلاع داده شود تا توسط کارشناسان بوکان کالا بررسی و در صورت دارا بودن شرایط بازگشت، هماهنگی های لازم جهت برگشت کالا صورت گیرد. از ارسال کالا بدون هماهنگی با کارشناسان خودداری فرمایید. مدت زمان بازگشت کالا برای شهر بوکان یک روز است.
 
لازم به ذکر است وجه پرداخت شده توسط خريدار، پس از بازگشت کالا و دارا بودن شرایط بازگشت به خریدار بازگردانده خواهد شد.
بازگشت محصول به يکي از دلايل «انصراف مشتري از خريد» و يا «نقص و اشکال کالا» در صورت دارا بودن شرايط زير قابل انجام است:
محصول : مواد غذایی ، بهداشتی و شوینده و پاک کننده ( شرایط بازگشت : تاریخ گذشته و یا فاسد بودن کالا)
بازگشت محصول کاملا رايگان خواهد بود و هزينه‌اي بابت آن از مشتري دريافت نخواهد شد.
توجه : لازم است کارتن و جعبه اصلي محصولات نگهداري شود و از دور ريختن آن جداً خودداري شود. استفاده از اين سرويس تنها در صورتي امکان‌پذير است که کالا در کارتن يا جعبه اصلي خود بازگردانده شود. برچسب زدن يا نوشتن توضيحات، آدرس يا هر مورد ديگري روي کارتن يا جعبه اصلي کالا و يا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بين خواهد برد.

مواد غذاییماکارونی و سویاروغنشوینده ، آرایشی و بهداشتی
 مجوز کشوری کسب و کار مجازی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.کسب و کار بوکان کالا در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره می باشد.    سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی

آنلاین = آذربایجان غربی : بوکان،کمربندی ، خیابان موکریان ( تره بار قدیم ) ، روبروی درب ورودی
سنتی = بوکان : جاده سد ،خیابان بعثت ، کوچه حضرت یوسف ، ساختمان کتابخانه ، طبقه همکف

دانلود نسخه ios از سیب اپدانلود اپلیکیشن از بازار