به خرید از فروشگاه شما علاقه مندم اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم ، چگونه اطمینان حاصل کنم که پس از خرید، کالای مورد نظرم به دستم می رسد ؟ ,

menuordersearch
bukankala.com
یکشنبه یکم آذر ۹۴
(0)
(0)
به خرید از فروشگاه شما علاقه مندم اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم ، چگونه اطمینان حاصل کنم که پس از خرید، کالای مورد نظرم به دستم می رسد ؟
  • جلب اعتماد مصرف کنندگان و خریداران عزیز از اولویت های فروشگاه بوکان کالا می باشد و دارا بودن سه مجوز : نماد اعتماد الکترونیکی  ، ساماندهی و پروانه کسب (مجوز کسب و کار مجازی) به کسب و کار فروشگاه رسمیت می بخشد . نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت ، ساماندهی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پروانه کسب و کارهای مجازی توسط اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شوند و کسب و کار اینترنتی دارای این مجوزها به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان ها قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید با کلیک روی هر کدام از آنها اطلاعات لازم را کسب وصحت آنها را بررسی کنید.
  • در ضمن بوکان کالا در شهر بوکان  فروشگاه سنتی هم دارد (آدرس آن در اینماد سایت قید شده) می توانید بار اول مستقیما به فروشگاه مراجعه کنید.
  • علاوه بر موارد قبل می توانید در پایان خرید گزینه "پرداخت در محل"را انتخاب کنید و پس از تحویل کالا پول آن را پرداخت نمایید .

 

aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
مواد غذاییماکارونی و سویاروغنمواد شوینده و پاک کنندهبهداشت،سلامت و آرایشیبهداشت کودک
 مجوز کشوری کسب و کار مجازی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.کسب و کار بوکان کالا در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره می باشد.    سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی