قوانین ,

menuordersearch
bukankala.com
(10)
(0)

قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های بوکان کالا به دقت ملاحظه فرمایید:

1. ورود کاربران به وب‏‌سایت بوکان کالا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، و سایر خدمات ارائه شده توسط بوکان کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بوکان کالا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بوکان کالا از سوی کاربر است.

2. توجه داشته باشید تمام اصول و رویه‏‌های بوکان کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بوکان کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

3. مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بوکان کالا اقدام نماید.

4. آدرس و شماره تماس در قسمت " تماس با ما " موجود است. از طریق پست الکترونیکی ، تلگرام ، اینستاگرام سایت نیز می توانید با ما در تماس باشید ، کلیه خبر رسانی ها و ایمیل های ارسالی تنها با شماره و پست الکترونیک مندرج در سایت بوده و هرگونه پیام تحت عنوان فروشگاه از سایر شماره ها و پست های الکترونیک ، فاقد اعتبار بوده و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی نماید.

5. بوکان کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.بوکان کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بوکان کالا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

6.  روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفتهاست و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده ،  یا در طول روزهای کاری و یا در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. بوکان کالا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

7. بوکان کالا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود برسد.هر گونه کالای معیوب یا اشتباه باید حداکثر ظرف مدت یک روز توسط مشتری به بوکان کالا اطلاع داده شود.

 

8.ارسال مواد غذایی و شوینده (مانند سفید کننده و جرمگیر و...) به سایر شهرها فعلا ممکن نیست مگر بصورت عمده باشد.

9. قبول و ارسال سفارش فعلا برای روستاهای اطراف شهر بوکان امکان پذیر نیست .
 
شرایط تحویل کالا:
 
پس از ثبت سفارش توسط مشتریو واریز وجه پرداختی ازطریق درگاههای بانکی سایت(یا انتخاب پرداخت در محل) ،با هماهنگی مشتری بلافاصله سفارشات بسته بندی می شوند . سفارش های داخل شهر به ترتیب فورا ارسال و سفارشات شهرستانها نیزدر همان روز تحویل اداره پست یا تی پاکس می گردد .
تحویل سفارش ها از ساعت 9.5 صبح شروع و تا 8.5 شب ادامه دارد (ظهرها برای رفاه حال شما عزیزان ارسال انجام نمی گیرد). حتما قبل از ارسال سفارش از طرف بوکان کالا با مشتری تماس گرفته می شود.
به هنگام خرید درج آدرس و تلفن دقیق الزامی است همچنین ذکر کدپستی  ارسال را سریعتر می کند.پس از ثبت خرید از طریق ایمیل یا تلفن و یا سایر راههای ارتباطی مشخصات پیک اطلاع داده می شود.حتما در این خصوص دقت لازم انجام شود ، مواظب افراد سود جو و کلاه بردار باشید چرا که عواقب آن بر عهده مشتری خواهد بود.
 
 
هزینه ارسال:


 هزینه ارسال رایگان می باشد (از کاربران عزیز تقاضا داریم از سفارش تک قلم خود داری فرمایند)

 
 

 
  

مواد غذاییماکارونی و سویاروغنشوینده ، آرایشی و بهداشتی
 مجوز کشوری کسب و کار مجازی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.کسب و کار بوکان کالا در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره می باشد.    سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی

آنلاین = آذربایجان غربی : بوکان،کمربندی ، خیابان موکریان ( تره بار قدیم ) ، روبروی درب ورودی
سنتی = بوکان : جاده سد ،خیابان بعثت ، کوچه حضرت یوسف ، ساختمان کتابخانه ، طبقه همکف

دانلود نسخه ios از سیب اپدانلود اپلیکیشن از بازار