اسنک جادویی چاکلز 1000 تومان , جادویی ,

menuordersearch
bukankala.com
اسنک جادویی چاکلز 1000 تومان
 اسنک جادویی چاکلز 1000 تومان
...

اسنک جادویی چاکلز 1000 تومان

(0)
(0)

جادویی - موجودی: 0

ارسال رایگان
رنگ و مدل کالا
جادویی
تعداد عدد
موجود
1,000 تومان

اسنک جادویی چاکلز

اسنک جادویی چاکلز محصول شرکت صنایع غذایی به آرا تحت لیسانس شرکت لورنز آلمان فعالیت خود را در زمینه تولید اسنک آغاز و با استفاده از فن آوری روز دنیا محصولی سالم،با ارزش غذایی بالا و خوشمزه را تولید نموده است.
پفک نمکی به خاطر طعم خاصی که دارد از پر طرفدار ترین خوراکی های تفننی در بین تمام گروه های سنی میباشد بلغور ذرت وآب در داخل دستگاهی به نام اکسترودر پف کرده و پس از عبور ازخشک کن روی آن با مخلوطی از روغن گیاهی ، پودر پنیر ویا سایر طعم دهنده های مناسب ، رنگ مجاز خوراکی ونمک پوشش داده می شود.
نمودار تغییر قیمت
مواد غذاییماکارونی و سویاروغنشوینده ، آرایشی و بهداشتی
 مجوز کشوری کسب و کار مجازی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.کسب و کار بوکان کالا در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره می باشد.    سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی

آنلاین = آذربایجان غربی : بوکان،کمربندی ، خیابان موکریان ( تره بار قدیم ) ، روبروی درب ورودی
سنتی = بوکان : جاده سد ،خیابان بعثت ، کوچه حضرت یوسف ، ساختمان کتابخانه ، طبقه همکف

دانلود نسخه ios از سیب اپدانلود اپلیکیشن از بازار